Sebastian Urbański - Szkoła Forex

Do kiedy otrzymam dostępy?

Dostępy są przydzielane na 30 dni, od momentu zakupu

Czy po 30 dniach będę wciąż miał dostęp do materiałów?

Nie, materiały archiwalne są dostępne jedynie po zakończeniu całego szkolenia 6 miesięcy), do tego czasu po 30 dniach nie będziesz miał dostępu do materiałów szkoleniowych.

Kiedy otrzymam dostęp do materiałów?

Dostęp do materiałów nadawane są automatycznie, (jeżeli po godzinie nie otrzymasz dostępów skontaktuj się z nami)

Jak praktycznie wygląda dołączenie do projektu FX Starter? Czy jeśli kliknę na link brokera na państwa stronie i założę realne konto z depozytem 1000 dolarów, to czy automatycznie będę dołączony do FX Startera? Jak to wygląda?

Jeśli posiadasz już konto u brokera SwissMarkets, wypełnij formularz na stronie oraz napisz do swojego opiekuna, ze chcesz, aby Twoje konto zostało podpięte pod projekt fxstarter.pl. Jeśli konta jeszcze nie posiadasz, może je otworzyć poprzez linki na stronie fxstarter.pl.

Ile czasu zajmuje podpięcie konta partnerskiego pod projekt FxStarter?

Wszystko zależy od ilość zgłoszeń, jednak nie dłużej niż 72 godziny. Proponujemy się kontaktować z opiekunami konkretnego partnera, gdyż od nich zależy czas dodania konta do projektu.

Uwaga: w momencie, kiedy wysyłasz email z prośbą o podpięcie Twojego konta nie możesz mieć uruchomionych żadnych transakcji na tym koncie.

Co jeśli nie mam konta u waszego partnera?

Nie narzucamy naszym klientom konta brokerskiego. Dlatego zawsze masz opcje wykupienia dostępu do projektu bez korzystania z naszych partnerów. W razie jednak, gdy otworzysz konto z depozytem min 1000 USD masz możliwość otrzymania szkolenia całkowicie bezpłatnie!

Jakie są dodatkowe wymagania, aby otrzymać bezpłatny dostęp do programu mentorinowgo?

Musisz być aktywnym inwestorem, co w praktyce oznacza minimum obrotu 1 lot w ciągu 3 miesięcy lub co najmniej 10 otwartych pozycji (co w praktyce nie powinno stanowić problemu).

Na jaki czas otrzymuje dostępy do szkoleń po założeniu konta u brokera z depozytem 1000$?

Po przystąpieniu do projektu otrzymasz dostęp na 3 miesiące szkolenia. Jeżeli przez trzy miesiące będziesz aktywnym traderem, a Twój depozyt będzie wynosił min 1000$ napisz do nasz, a otrzymasz dostęp na kolejne 3 miesiące szkolenia

 

Dla kogo jest szkolenie FxStarter?

Szkolenie to kierujemy zarówno dla osób poczatkujących jak i zaawansowanych, z uwagi na unikalny program szkoleniowy inwestor na każdym poziomie skorzystać z przekazanej wiedzy. Często osoby nawet zaawansowane maja problem z osiągnieciem ponadprzeciętnych zysków a szkolenie to ma właśnie takie wyniki możliwości.

Kiedy są publikowane materiały?

Materiały są dodawane raz w tygodniu, po każdym materiale musisz w 100% wdrożyć zdobyta wiedze w praktykę, z uwagi na to, iż z tygodnia na tydzień będą one coraz będzie zaawansowane.

Czy mogę otrzymać szczegółów plan szkoleń?

Zarys szkolenia znajduje się na stronie. Należy pamiętać, iż szkolenie w całości trwa 6 miesięcy i materiały są na bieżąco dogrywane. Krok po kroku poprowadzę Cię za rękę do pierwszych decyzji inwestycyjnych. Zakres materiałów obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć, aby inwestować skutecznie.

Jak długie są te materiały video? Ile jest tych treści do nauki?

Materiały trwają około 25 minut, jednak w większości tygodni otrzymasz 3-4 materiały, czyli około 2 godzin szkoleniowych. Pamiętaj jednak nie ilość jest ważna tylko, jakość. Czasem 5 minut może być warte więcej niż 5 godzin, tak jest w przypadku tego projektu.

Czy są w materiałach pokazane praktyczne przykłady?

Tak, materiały obejmują sesje teoretyczne, zadania domowe oraz praktyczne analizy

Ile trwa program szkoleniowy?

Program szkoleniowy trwa 6 miesięcy.

Co otrzymuje jeszcze po zakupie abonamentu 30 dniowego?

Po zakupie otrzymujesz dostęp do szkolenia, ale także otrzymasz pomocne wskaźniki, szablony.
Poprzez dostęp do portalu pytań i odpowiedzi otrzymasz odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują.

Jak dokonać płatności na kolejny miesiąc?

Po zakończeniu miesiąca w dowolnym czasie możesz wykupić dostęp do kolejnych miesięcy przez stronę główną fxstarter.pl lub w sklepie w panelu klienta.

Jakie są opcje płatności?

Karty kredytowe/debetowe, PayPal oraz przelewy bankowe obsługiwane przez transferuj.pl

Przelewy z zagranicy?

W przypadku płatności z poza Polski, proszę wybrać opcje PayPal a następnie płatność karta

Czy mógłbym ewentualnie dołączyć na początku przyszłego miesiąca? Czy oferta dalej będzie aktualna?

Proszę śledzić stronę fxstarter.pl, nie gwarantujemy ceny. Oznacza to, że z czasem możesz być zmuszony do wykupienia projektu po wyższej cenie (nie planujemy, ale zastrzegamy sobie takie prawo).